Další zlaté medaile mladých hasičů ve hře PLAMEN

Naše hasičata opět slavila úspěchy, tentokrát ve štafetách.

Dne 23. dubna se na atletickém ovále 6. základní školy v Mladé Boleslavi konal závod 3. kola celostátní hry PLAMEN ve štafetách CTIF a štafetách 4×60 metrů. Kosmonosy opět reprezentovala 2 družstva starších žáků.

Družstvo Kosmonosy „1“ ve štafetě 4×60 metrů zvítězili s nejlepším časem 45,31 vteřin. Stejně tak i ze štafety CTIF odvážejí zlato.

Našim nováčkům Kosmonosy „2“ se ve štafetě 4×60 m bohužel nedařilo tak, jak si představovali. To se ale nedá říct o štafetě CTIF, kde zapsali druhý nejlepší čas hned po našem „Áčku“ a získali stříbro.

Začátkem června se bude konat poslední kolo hry PLAMEN a Kosmonosy „1“ svými výsledky útočí na postup do krajského kola.

PLAMEN – 4×60 m

PLAMEN – CTIF

 

Author: Lucka