POSLEDNÍ KOLO A CELKOVÉ VYHLÁŠENÍ BOLESLAVSKÉHO POHÁR

21. září proběhlo poslední kolo Boleslavského poháru, které se konalo v Chotětově. Zároveň tam bylo i provedeno celkové vyhlášení kategorie mladý hasič a dorost.

Této soutěže se zúčastnili naše 3 družstva: starší žáci, dorostenci a poprvé i mladší žáci.

Začneme tedy od nejmenších. Družstvo mladších žáků běželo závody úplně poprvé. Útok se jim velice povedl, čas byl sice už o trochu horší, ale pro nás je to úspěch.

Po nich následovali starší žáci, ti už nejsou žádní nováčci, útok ukončili s časem 29,09 a získali pěkné 7. místo.

Poslední běželo družstvo dorostenců, ti si útok zkusili jen se 6 závodníky, ale i když jich bylo o jednoho méně, čas 25,84 sec. jim stačil na to, aby si vybojovali krásné 2. místo.

Celkové vyhlášení Boleslavského poháru pro rok 2024 tedy dopadlo takto: Mladší žáci se svým prvním závodem skončili na 22. místě. Starší žáci zvládli vybojovat krásné 5. místo. Dorostenci s náskokem 11 bodů ve své kategorii zvítězili.

Družstvům děkujeme za úspěšnou reprezentaci sboru.

Author: Radek