Zásahová výstroj

prilba gallet f1 sf se zlatym stitem vcetne zatylniku barva luminiscencni 13038 2Zásahová helma Gallet F1 SF

- vysoce odolná přilba provedená se zaměřením na ochranu zasahujících hasičů proti ohni, nárazu, propíchnutí,
  dýmu a agresivním chemikáliím
- určena pro ochranu při hašení požárů v budovách, tunelech a jiných prostorech, splňuje rostoucí požadavky
  pro všechny městské a průmyslové zásahy
- díky neporovnatelnému pohodlí, rychloupínání pro masku a jiným adaptérům pro příslušenství, je výborným
  ochranným prostředkem k kritických situacích, kdy přilba nesmí být zátěží pro nositele
- se systémem zesílené absorbce nárazu a obličejovým štítem si udržuje svůj jedinečný styl a zůstává
  osvědčenou hasičskou přilbou na celém světě

ImageHandler.ashx
Dýchací přístroj Dräger PPS 3000 - maska FPS 7730 s kandahárem - lahev carbon 6,9l/300bar

je v současnosti jedním z nejlehčích transportních systémů pro kompaktní dýchací přístroje. Uplatňuje stejnou pokročilou technologii a filosofii konstrukce, jaká se používá i v nejvyšší řadě profesionálních dýchacích přístrojů pro krátkodobé a dlouhodobé použití. Jádrem mimořádně odolného transportního systému je nový, pokrokový maximálně odlehčený a velmi pevný transportní rám z uhlíkových kompozitů s nízkou hmotností a s mimořádnou odolností vůči teplu, nárazům a chemikáliím.

fireman3
Zásahový oblek FIREMAN III

- dvoudílný, vícevrstvý zásahový oblek pro hasiče splňující ČSN EN 469.
- vlhkostní a tepelná vrstva v kabátu i kalhotách je odnímatelná.
- oblek je doplněn reflexními pásky a reflexním nápisem na zádech.

rukavice holik tiffany

Zásahové rukavice Holik Tiffanny

- Čtyřvrstvá celokožená rukavice s membránou.
- Vrchním materiálem je hovězí štípenka se speciální úpravou proti zvýšené teplotě, průchodu vody a olejů.
  Úprava této usně je dále zaměřena na zvýšenou odolnost proti chemickým rizikům.
- Rukavice je vybavena vysoce prodyšnou membránou Porelle, která je voděodolná a zárověň tvoří bariéru proti
  bakteriím, krvi a chemickým látkám.
- Další vrstvu tvoří kombinace technického Kevlaru a Nomexu, která zvyšuje odolnost proti teplu, oděru a řezu.
- Poslední vrstvou je bavlněná podšívka.
- Úpletová manžeta rukavice je vyrobena z Kevlaru.
- Rukavice jsou testovány a certifikovány dle normy EN 659:2003 - Ochranné rukavice pro Hasiče.

rukavice holik lesleyRescue rukavice Holik Lesley plus

Rescue rukavice určená pro práci hasičů a záchranářů při zásazích technického charakteru. Předností této rukavice je odolnost vůči mechanickým rizikům a flexibilita.

- Předností této rukavice je odolnost vůči mechanickým rizikům a flexibilita.
- Hřbet rukavice – Spandex – přilnavost, komfort.
- Ochrana kloubů– speciální reflexní výztuha s pěnovou výplní.
- Ochrana prstů – kevlarová® výztuha s pěnovou výplní.
- Ochrana špiček prstů – výztuha s protiskluzovou úpravou.
- Dlaň rukavice – syntetická useň – citlivost, pevnost, odolnost vůči oděru.
- Výztuhy dlaně – Kevlar® – zvýšená ochrana exponovaných míst vůči mechanickým rizikům.
- Elastická manžeta ukončená pruženkou.
- Bezprostřední ochranu ruky tvoří kevlarová® podšívka se skelným vláknem, která je extra odolná proti prořezu: ČSN EN 388, třída 5.

Rukavice jsou testovány a certifikovány dle normy ČSN EN 420:2004+A1:2010; ČSN EN 388:2004.